O ZESPOLE - Casandra Oficjalna Strona

Przejdź do treści
 CASANDRA to pseudonim artystyczny wokalistki Elwiry Matysiak,
a jej zespół to KOBIECY GANG - Elwira oraz jej urokliwe i pełne energii tancerki!
Wielkie hity „Diablica”, „Wszyscy razem” ,„Zadzwoń do mnie” czy „Piątek”  można usłyszeć w superstacjach muzycznych takich jak POLO TV czy POLSAT! Zespół koncertuje na terenie całego kraju, na przeróżnych imprezach plenerowych jak i klubowych w klimatach disco i dance! Zawsze zaraża swoją pozytywną energią! Przybądź na koncert i sam się przekonaj! ;)
 
 

POZNAJ SKŁAD ZESPOŁU
  Zespół Casandra to KOBIECY GANG, czyli Elwira Matysiak w roli lidera i wokalistki oraz jej urokliwe i pełne energii tancerki - Karolina, Nina i Julia. Zespół koncertuje na terenie całego kraju, na przeróżnych imprezach plenerowych jak i klubowych w klimatach disco i dance! Zawsze zaraża swoją pozytywną energią! Przybądź na koncert i sam się przekonaj! ;)

  •  Największe Hity zespołu Casandra: „Zadzwoń do mnie”, „Diablica”, „Wszyscy razem”, „Nie ma brzydkich Pań”, „Nieskromnie”, „Piątek”
  •  Utwory zespołu Casandra można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych oraz stacjach muzycznych takich jak POLSAT czy POLO TV.
  •  Dyskografia: Diablica (2011), Zadzwoń do mnie (2015), Nieskromnie (2018)
    Historia zespołu
Zespół Casandra powstał w 2011 roku i pochodzi z Białej Podlaskiej. Liderem grupy jest Elwira Matysiak, piękna i utalentowana wokalistka, która swoim głosem rozkochuje coraz większą rzeszę fanów.  Od dziecka marzyła, żeby zostać piosenkarką i występować na wielkich scenach. Zaczęła od śpiewu w scholi kościelnej w swojej rodzinnej miejscowości. Miała wtedy 9 lat. W wielu 16 lat postanowiła spróbować swoich możliwości w zespole weselnym. To był strzał w dziesiątkę! W zespole śpiewała 11 lat i jak sama podkreśla „to była najlepsza i najtrudniejsza szkoła wokalu jaką mogłam przejść! Musiałam odnaleźć się w każdym stylu muzycznym, to  było nie lada wyzwanie. Dziś wiem, że dzięki mojej własnej ciężkiej pracy nad głosem potrafię tak wiele”.  W tym samym czasie Elwira zaczęła uczęszczać na lekcje wokalu i emisji głosu do Klubu Kultury Piast w Białej Podlaskiej pod bacznym okiem Ireneusza Parafiniuka. „To tam nauczyłam się do czego służy przepona i jak ją prawidłowo używać ;) To była naprawdę cenna szkoła” . Uczestniczyła również w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Magdalenę Rzemek z zespołu Brathanki. Występowała na wielu konkursach i zdobywała liczne nagrody.
 W 2011 roku postanowiła założyć zespół i  tworzyć swoje własne utwory w stylistyce disco i dance. Pierwszym utworem jaki powstał  była „Diablica”! I stała się ona tytułowym utworem pierwszej debiutanckiej płyty. Elwira od momentu powstania zespołu zaczęła zdobywać wiele nagród na różnych festiwalach, m.in. na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie czy DiscoMazovia w Mościbrodach.           
OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁU CASANDRA!  

  • Nagroda w kategorii "Debiut roku 2011" na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej - Ostróda 2011
  • Nagroda "Złoty mikrofon" na II Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo - Mazovia 2011
  • Nagroda "Grand Prinx" na II Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo - Mazovia 2011
  • Nagroda za zajęcie 1 miejsca w programie "Bitwa Bialska" - Biała Podlaska 2013
  • "Nagroda Internautów" na Gali Disco Polo - Roskosz 2014
© 2018  CASANDRA All Rights Reserved
Project - Royal Design
Wróć do spisu treści